פוליש קריסטל

פוליש קריסטל

מעוניינים ברעיון מבריק לשיפור מראה הבית? אם ביתכם מרוצף במרצפות אבן או שיש תוכלו להעניק לו ברק חדש ויוקרתי באמצעות טיפול פוליש קריסטל!

רושם ראשוני הוא דבר חשוב מאוד לא רק ביחסים בינאישיים, אלא גם בתחום עיצוב הבית, ואחד הדברים הראשונים שבהם אנו מבחינים כאשר אנו נכנסים למבנה כלשהו הוא מראה הרצפות. תחליטו בעצמכם, מה מרשים יותר? רצפה מהוהה, מחוספסת וחסרת צבע, או רצפה מבריקה שנראית כמו חדשה?

פוליש קריסטל
פוליש לבית

רצפות הבית נאלצות להתמודד עם עומסים רבים על בסיס יומיומי, אלפי צעדים קטנים שאנו צועדים מדי יום, רהיטים כבדים שנגררים על הרצפה, לסוגי לכלוך שונים שמאכלים את החומר ותכשירי ניקוי שאינם עושים חסד עם המרצפות. טיפולי פוליש שונים באים להחזיר לרצפה את הברק הטבעי שלה ולהעלים את הכתמים וסימני השחיקה שהצטברו עליה עם השנים.

בשוק קיימים סוגי פוליש רבים שפועלים על עקרון דומה, שפשוף והסרה של שכבת החומר העליונה עם אמצעי ליטוש, ניקוי של המשטח שנחשף והברקה בעזרת חומרים שונים. פעם טכניקת ההברקה הנפוצה ביותר הייתה פוליש ווקס, אשר מוסיפה שכבה דקה של חומר הברקה אשר מגן על השכבה שתחתיו. אולם השפעתו של חומר הווקס היא זמנית ובנוסף, כל גרירת רהיט או שריטה עשוייה להשאיר סימן בחומר.

פוליש קריסטלי פועל באופן מעט שונה: חומר ההברקה למעשה מוחדר לתוך המרצפת עצמה בתהליך של שפשוף בצמר פלדה, מגנזיום וחימום המרצפות עצמן. והתוצאה? גם נשארת לאורך זמן, גם אינה מחליקה, וגם לא מופיעים בה סימני גרירה ושחיקה.

מעוניינים להחזיר לרצפה שלכם את הברק שאבד לה? אנו נשמח לתת לכם פרטים נוספים בתחום ההברקה. לשאלות, ייעוץ והצעות מחיר אטרקטיביות מלאו טופס ונציג יחזור אליכם בהקדם.

חברות ניקיון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סגירת תפריט