ניקיון דירות

ניקיון דירות

האם אתם זקוקים לשירות ניקיון דירות ?

שיפצתם את הבית אליו אתם עומדים לעבור בקרוב? או אותו אתם עומדים להשכיר/למכור? נותר לכלוך רב שאינכם מסוגלים או רוצים להתמודד אתו לבדכם? כל מה שאתם צריכים הוא למצוא חברת ניקיון טובה המתמחה בניקיון בתים וניקיון דירות לפני המעבר אליהן, בואו לקבל הצעת מחיר מחברתנו בעלת הניסיון של שנים בתחום, מלאו את הטופס המצורף ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

שירותי ניקיון דירות

שירותי ניקיון דירות חדשות משמעותם ניקוי דירות לאחר שיפוץ או בניה והכנתן לקראת המעבר, שירות מעין זה כולל בדרך כלל עבודת נקיון מקיפה של כל חלקי הבית מ – א' ועד ת' – אמבטיות, שירותים, כיורים, חלונות, דלתות, ארונות, מרפסות, משקופים, פנלים, מדרגות וכ"ו,, כך שאם אתם משכירים או מוכרים את הדירה או מנגד עוברים לדירה חדשה, היא תראה ותרגיש נקייה, מצוחצחת ומוכנה לבואם של הדיירים החדשים.

ניקיון דירה
נקיון דירות

הצוות הנשכר לצורך ביצוע העבודה (אם החברה ששכרתם מקצועית כמובן) יגיע ויביא עמו ציוד וחומרים שונים המתאימים לכל סוגי עבודות ניקיון דירות, ביניהם – מכונת סקוטש, חומרים מסירי כתמים ושומן, ציוד לשטיפה, הברשה והברקה וכדומה, הצוות לא יעזוב את הדירה עד שתהיה נקייה בצורה מושלמת, מבריקה ומוכנה למגורים.

מדוע כדאי להשתמש בשירות שכזה?

כי לבדכם כנראה לא תצליחו להגיע לרמת איכות ודיוק המשתווה לעבודתו של צוות מיומן, מציוד כראוי ומנוסה, אז כדי לחסוך טרחה, מאמץ ועבודה קשה נותר רק לקרוא למומחים שיעשו זאת למענכם, נקיון דירות חדשות – מחירים, פרטים ויעוץ? כנסו ותראו.

חברות ניקיון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סגירת תפריט