ניקיון אחרי שיפוץ

ניקיון אחרי שיפוץ

לאחר שהסתיים פרויקט שיפוץ הבית, אתם מוכנים לשבת וליהנות מהבית החדש שלכם, נכון? לא כל כך מהר. לפני שאתם יכולים לנוח, אתם צריכים להשלים מרתון ניקיון אחרי שיפוץ.

המוקד העיקרי שלך צריך להיות הסרת כל האבק שהצטבר מהשיפוץ. כמעט כל פרויקט לשיפור הבית מייצר חלקיקי אבק אשר מצליחים איכשהו להתגנב לתוך כל פינה של החלל המשופץ בקפידה.

לא משנה מה גודל פרוייקט הבנייה שלך, אתה תמיד יכול לסמוך על שירותי הניקיון המקצועיים והמיומנים של חברתנו שינקו לך את הבית ויבריקו לך כל פינה בו. הצוות שלנו ינקה את כל עקבות האבק והלכלוך! 30 שנות הניסיון שלנו מאפשרים לנו להבטיח שירות ניקיון יעיל לאחר השלמת השיפוץ, תוך התמקדות בציפיותיו ובסיפוקו של הלקוח .

שיפוץ הבית זו התחייבות גדולה והתהליך תמיד גורם לאבק וללכלוך להתיישב במקומות הכי מוזרים. לאחר שיפוץ בכל גודל, פשוט אין סיכוי לברוח מנקיון ניקיון אחרי שיפוץ, כדאי להיות מוכנים להסתערות של אבק, טיח ולכלוך אשר מוצא את דרכו פנימה לכל מקום.

מאחורי המגירות, בתוך גופי תאורה , על הדלתות, על הקירות, על אדני החלונות, בתוך המדיח, בתוך מכונת הכביסה והמייבשים, בתוך הארונות, על התקרות, מאחורי מסגרות, בתוך התנור ומיקרוגל ועוד … ואז יש גם את החלונות, אדני החלונות, רצפות, חדרי האמבטיה אשר צוברות לכלוך, טיפות צבע ופסולת.

אמנם זה אפשרי לנסות לעשות את הניקיון בעצמכם, אך הבחירה הטובה ביותר היא להביא חברת ניקיון שתעמוד במשימה קשה זו. רק בעל מקצוע מומחה בתחום הניקיון ידע איך להתמודד עם כל האתגרים הכרוכים בזה מפני שזה לא ניקיון בית רגיל.

 

ניקיון אחרי שיפוץ
ניקיון אחרי שיפוץ

ניקיון אחרי שיפוץ

שיפוץ הבית הוא חוויה מלהיב. ברגע שזה נעשה, אנשי המקצוע יכולים פשוט לארוז וללכת. עם זאת, בעל הנכס נשאר מאחור, תקוע עם כל הבלגן! בעל הנכס יכול בקלות להיות המום על ידי קנה המידה של הניקיון הנדרש לאחר שעבודות הבנייה הסתיימו.

אל תחשוב אפילו לעשות את זה בעצמך – זו משימה התאבדות! בעלי בתים מנוסים מעדיפים לגייס את שירותיה של חברת ניקיון דירות מנוסה אשר מביאה צוות של כמה מנקים אשר יכולים להביא את הנכס בחזרה לשלמות.

ניקיון יסודי בטכניקה מסודרת

לא כל חברת ניקיון יכולה לעשות סוגים אלה של ניקוי במיוחד אם הם חסרי סבלנות ותשומת לב גבוהה לפרטים הנדרשים. רק חברה מקצועית תוכל לנקות את הבית ולגרום לו לנצוץ ללא אבק כפי שהוא יכול להיות.

ניקיון אחרי שיפוץ – חברתנו מציעה שירות ניקיון בתים לאחר שיפוץ במסגרתו אנו מבצעים ניקיון של הבית בצורה מסודרת ושיטתית על מנת להבטיח שכמויות האבק האדירות שהצטברו בדירה לא יהפכו לבוץ דביק שישאיר את חותמו על משטחי הבית.

שימוש בכלים וחומרים מקצועיים

כל תהליך הניקיון במסגרת שירות ניקיון אחרי שיפוץ מתבצע על ידי אנשי מקצוע המכירים את התחום ורכשו בו ניסיון מתאים, כלי ניקוי מקצועיים ומתקדמים המאפשרים קבלת תוצאות מיטביות בצורה יעילה, וכן חומרי ניקוי בריכוז גבוה של ניחוח וחומר פעיל.

אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע אודות השירות, ולהבין כיצד נוכל להעניק לבית שלכם ברק מחודש לאחר תהליך יסודי של שיפוץ.

חברות ניקיון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סגירת תפריט